AKILIADA logo gif
AKILIADA rozdzielacz czerwony

harmonogram

AKILIADA startuje we wrześniu 2023 r. i będzie trwała do czerwca 2024 r. Stworzyliśmy ją jednak tak, by można było ją realizować w dowolnym terminie. Do projektu możesz dołączyć na każdym etapie, dostosowując harmonogram działań do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka, klasy, grupy czy całej placówki.

Zgłoszenia do projektu
W przypadku zakupu dostępu indywidualnego, opłacenie wybranego pakietu poprzez naszą stronę internetową jest równoznaczne z dołączeniem do projektu.

Jeśli dostęp do AKILIADY zostanie opłacony przez samorząd lub innego sponsora, instrukcję postępowania otrzymasz mailowo.
Odbiór paczek startowych
Na początek otrzymasz zestaw materiałów (głównie do druku) w formie paczki startowej, która pomoże Ci rozpocząć olimpijską przygodę z dziećmi (szczegółowy opis paczki znajdziesz w zakładce O PROJEKCIE).
Comiesięczne wyzwania
W każdym z dziesięciu miesięcy trwania projektu do Twojej dyspozycji będzie comiesięczna paczka materiałów online, w skład której wchodzi każdorazowo film, karty aktywności dla dzieci oraz newsletter z gotową paczką komunikacyjną (szczegółowy opis paczki znajdziesz w zakładce O PROJEKCIE).

Paczki będą cyklicznie udostępniane na platformie najpóźniej w ostatni dzień roboczy miesiąca poprzedzającego.
Ogólnopolski konkurs
Projektowi będzie towarzyszył dodatkowy, nieobowiązkowy konkurs ogólnopolski. Na dziesięciu zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Więcej szczegółów związanych z konkursem wkrótce.
Certyfikowane szkolenia on-line*
Osoby, które wykupią PAKIET STANDARD oraz PREMIUM, będą miały również możliwość udziału w dwóch szkoleniach on-line, których ukończenie zostanie potwierdzone imiennym certyfikatem. Jedno z webinariów poprowadzi ekspert zagraniczny.
Dostęp do platformy Akademii Krokieta i Lamy*
W ramach PAKIETU PREMIUM będziesz mieć także dostęp do całej platformy Akademii Krokieta i Lamy, na której znajdziesz jeszcze więcej materiałów edukacyjno-ruchowych - filmów i kart pracy, poświęconych różnorodnym treściom nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego.
Odbiór paczek finałowych
Po zakończeniu projektu, otrzymasz potwierdzenie udziału w postaci materiałów do druku: medalu i dyplomu dla dzieci, dyplomu dla placówki oraz certyfikatu dla Ciebie (nauczyciela lub rodzica). By otrzymać paczkę finałową, musisz ukończyć dziesięć wyzwań (zapłacić pełną kwotę za udział w projekcie).